Operator maszyny- nie wymagamy doświadczenia

Operator maszyny- nie wymagamy doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów do pracy w Godzikowicach k. Oławy.
Pracując z nami, zyskujesz:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
początkowe wynagrodzenie 2800 zł brutto/m-c
wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
możliwość zdobycia doświadczenia i uzyskania dodatkowych uprawnień zawodowych
po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta

Zakres obowiązków:
obsługa maszyn (autoklaw) w procesie produkcji
kontrola jakości produktu
badanie parametrów bloczków
dbanie o stan techniczny maszyny

Oczekiwania:
chęć do pracy i zaangażowanie
komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym